Zapisz się na newsletter!

BONUS WORD! :)

KATEGORIE » Wyzwanie » 30 dni - zrozumiesz artykuł z BBC » BONUS WORD! :)

2015-03-05 15:57

Here's your BONUS WORD taken from the text you are going to read in 7 days! :) 

hasta luego (Spanish; pronunciation) - see you later


ZOBACZ WSZYSTKIE DNI WYZWANIA TUTAJ! 

Dziękujemy, że jesteś z nami! Chcesz wiedzieć jak zarabia BLOG i jak możesz nam pomóc nie płacąc ani złotówki? Sprawdź tutaj!
Podobne wpisy
 • shoes_4x3.jpg

  Idiom - In your shoes

  to be in someone's shoes - to be in the same situation as someone else, especially an unpleasant situation - (być na czymś miejscu)

 • grammar_4x3[1].jpg

  Gramatyka... w kontekstach!

  Dlaczego kiedy słyszysz „gramatyka”, przed oczami pojawiają się tabelki z czasami, lista słówek do wkucia, żmudne i nudne ćwiczenia, testy? Ile razy zastanawiałeś się, po co w angielskim jest tyle czasów? Uczysz się angielskiego już kilka lat i nadal czasy angielskie nie weszły Ci w krew?

 • 29588_396255007118769_768385049_n[1].jpg

  Jak mówić po angielsku jak native speaker?

  Częstym błędem osób uczących się angielskiego jest to, że koncentrują się na swoim akcencie. Uczą się słówek i dopiero wówczas łączą je w wyrażenia i zdania, co bez pełnej znajomości struktur językowych jest nie lada wyzwaniem. 

  Bardzo często mówimy w języku obcym używając obcych słów, ale zachowujemy melodię naszego języka rodzimego. Blokuje nas to, często pozbawia pewności siebie w mówieniu, a co za tym idzie, płynności. 

 

Komentarze

 • BB
  2015-03-05 20:32

  hasta luego :)

 • Ania
  2015-03-07 20:08

  hasta luego!

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook