Zapisz się na newsletter!

30 DNI - zrozumiesz artykuł z BBC

KATEGORIE » E-booki » 30 DNI - zrozumiesz artykuł z BBC

Otrzymaliśmy od Was bardzo wiele zapytań o stworzenie jednego pliku z wszystkimi słówkami. W odpowiedzi na Wasze oczekiwania przygotowaliśmy:
 

SPECJALNY E-BOOK z Wyzwania #1, a w nim:

 

 • ​wszystkie słówka z całości wyzwania wraz z definicjami
 • 3-5 przykładów użycia słówka (przykłady pochodzą z WASZYCH zdań, które zostały POPRAWIONE oraz z tekstu z BBC)
 • na końcu e-booka link do artykułu, z którego pochodzą słówka
 • dodatkowe ćwiczenie na słówka
 • 10 bonusowych słówek
 • 5 bonusowych zdań z gramatyki
 • dodatkowe wskazówki jak wykorzystać tekst z wyzwania do maksymalnie efektywnego utrwalenia poznanego słownictwa!

E-book jest również dla tych wszystkich, którzy nie zdążyli wziąć udziału w wyzwaniu. Możesz zacząć Wyzwanie #1 w dowolnym momencie. Tutaj możesz pobrać specjalny kalendarz do Wyzwań i codziennie skreślać jeden dzień (w którym możesz też zapisać nowe słówko, którego właśnie się nauczyłeś!)


Zamów e-book już teraz, otrzymaj go na maila!

Dobra wiadomość, dla wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze zamówić! 

Oszczędź ponad 25%!

Zamiast 39 PLN zapłać jedyne 29 PLN!

Promocyjna cena obowiązuje do odwołania! Pospiesz się!

 

Nie jesteś całkowicie przekonany?

Pobierz pierwsze 20 stron e-booka już teraz całkowicie za darmo i upewnij się na 100%!

Pobierz bezpłatny fragment e-booka!

 

Jak zamówić e-book? To proste! Krok po kroku:

1. Wpłać 39zł* 29 zł na konto nr 44 1140 2004 0000 3502 7079 0443 (Bre Bank, Dane odbiorcy: Eltee Group Agnieszka Biały)

2. W tytule przelewu wpisz: E-book Wyzwanie1 i podaj swój adres e-mail
(Koniecznie podaj poprawny adres e-mail! Na podany adres e-mail otrzymasz e-book). 

 30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFKACJI
LUB ZWROT PIENIĘDZY!


Jeśli e-book nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do nas. Zwrócimy Ci pieniądze. Ponad wszystko cenimy Twoje zadowolenie i motywację do nauki języków i pracujemy nad tym, żeby zapewnić Ci narzędzia do skutecznej nauki.

 

TEN E-BOOK JEST DLA CIEBIE!

E-booka tworzymy dla wszystkich, którzy chcą mieć słówka z jednego wyzwania w jednym miejscu i w każdej chwili mogą do niego zajrzeć bez potrzeby przeszukiwania bloga. Wyzwań będzie więcej i będą pojawiać się nowe słówka!

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy aktywnie wzięli udział w Wyzwaniu #1. Dziękuję za wszystkie komentarze na blogu, na facebooku oraz wszystkie maile. Otrzymaliśmy naprawdę dużo pozytywnych i serdecznych wiadomości od Was, za które bardzo dziękuję.

„Muszę jeszcze dodać odnośnie języka angielskiego, że z każdym dniem wciągam się coraz bardziej. (…) Mimo, że lubię angielski, to dawno tak nie wciągnęłam się w naukę na własną rękę, dzisiaj wreszcie wybrałam w TV program anglojęzyczny i rozumiałam mnóstwo rzeczy, a wcześniej już próbowałam oglądać programy po angielsku, ale jakoś mnie nudziły. Myślę, że po tych motywujących wpisach i przepisach ;) na naukę języka nabrałam przekonania, że warto w ten sposób się uczyć i wreszcie po raz pierwszy usłyszałam to od nauczycieli języka. 

To co popieram to nauka na Wyzwaniach -budzi systematyczność, obrazki z krótkim tekstem, zdaniem - są świetne dla wzrokowców i to co się świetnie sprawdza (…)”

Takie wiadomości ładują mnie niesamowitą energią do dalszego działania! Jeśli Wyzwanie również wpłynęło na Twoje życie, podziel się tym w komentarzu poniżej!

Nie poprzestajemy na jednym Wyzwaniu! Mam mnóstwo pomysłów na kolejne Wyzwania! Wierzę, że metoda małych kroków (jedno słówko dnia W KONKRETNYM CELU: przeczytanie artykułu, obejrzenie filmu, itd.) daje spektakularne efekty i ZMIENIA ŻYCIE. Sprawdza się to w szczególności w nauce języków obcych, bo nie da nauczyć się aktywnie i swobodnie władać językiem jeśli nie mamy codziennego kontaktu z nim

Moim celem dla Ciebie jest to, abyś uczył się systematycznie i codziennie. Chcę, żebyś znalazł na naszym blogu dużą dawkę pozytywnej energii i codziennie nauczył się czegoś nowego. Jeśli masz więcej czasu na naukę, rewelacja! Możesz zgłębiać języki w takim stopniu, w jakim tylko chcesz i możesz! Jeśli jednak Twój czas jest bardziej ograniczony, wystarczy, że nauczysz się jednego słówka lub zdania dziennie, ale codziennie! A przy okazji znajdziesz artykuł o ciekawym ćwiczeniu, które niesamowicie poprawia umiejętność konwersacji i poświęcisz kilka minut więcej, aby go wykonać. Efekt będzie taki, że wciągniesz się w naukę języków, bo będzie to dla Ciebie przyjemne!

 

 
Podobne wpisy
 

Komentarze

 • Patrycja
  2015-03-16 15:41

  E-book świetny. Wszystko ładnie zebrane, dużo przykładowych zdań, fajne obrazki kojarzące się ze słówkami i link do wymowy, czyli genialnie :) Polecam

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook