Zapisz się na newsletter!

Konto za 0 PLN + 3% zwrotu za zakupy

POLECAMY » Konta bankowe » Konto za 0 PLN + 3% zwrotu za zakupy

 
Witam Cię serdecznie :)
 
Od razu zaznaczę, że jeśli nie interesują Cię korzystne konta bankowe po prostu zignoruj ten wpis i nie czytaj tego co jest dalej, w końcu jesteś na blogu językowo-podróżniczym, a nie bankowym :)
 
Zauważyłeś zapewne, że od czasu do czasu zbaczam z tematu językowego. No cóż, patrzę na życie dość szeroko, ale i pragmatycznie :) Blog, języki obce, podróżowanie to również kalkulacja i planowanie. Czasami aż za dużo mam do czynienia z liczbami i każdy kto prowadzi działalność gospodarczą zapewne się ze mną zgodzi :) Ale ja nawet to lubię. Lubię wypatrywać atrakcyjnych ofert, porównywać i liczyć, szukając optymalnych rozwiązań dla codziennego życia.
 
Dlatego kiedy dowiaduję się o czymś korzystnym, nie mogę żyć z myślą, że nie przekazałem tego dalej. Tak również jest tym razem.
 
 
3% wydatków kartą wraca na Twoje konto :)
 

Nie będę na siłę zaciekawiał i szukał wyszukanych zwrotów, aby Cię zainteresować, sprawa jest pragmatyczna - konto bankowe, które zarabia kiedy my wydajemy, szczegóły podaję w pigułce poniżej.
 
Chodzi konkretnie o konto "Lubię to! Konto w Banku BPH"Jakie korzyści oferuje to konto?
 
 • Zwrot 3% wydatków za zakupy kartą przez rok – maksymalnie 50 zł miesięcznie;
 • Bez opłat za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków)
 • Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy w PLN przez Internet;
 • 0 zł za wydanie karty do konta
 • 0 zł za obsługę karty jeżeli minimum 4 razy w miesiącu zapłacisz za zakupy (w przeciwnym wypadku opłata miesięczna wynosi 6 pln)
 • 0 zł za doładowanie telefonu komórkowego
 • Intuicyjna aplikacja mobilna;
 • Możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu – formularz online.
   
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja. W tym momencie już raptem garstka banków oferuje zwrot za zakupy i przyznam, że BPH jest wielkim zaskoczeniem. W BPH nie ma znaczenia co kupujemy, 3% kwoty za transakcje w punktach handlowo-uslugowych oraz Internecie trafia na nasze konto.
 

Promocja trwa do 30 czerwca 2015 r. i dotyczy osób, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadają w Banku BPH konta osobistego. 

 

Jeśli chcesz założyć to konto złóż wniosek on-line.Pozdrawiam, miłego dnia :)

Kamil

 

Komentarze

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook