Zapisz się na newsletter!

KATEGORIE

 • ebook_4x3.jpg

  E-booki

  Tak naprawdę to więcej niż e-booki, są to rewelacyjne metody codziennej szybkiej nauki, którą pokochały tysiące osób i które dają niesamowite efekty... 

  Te e-booki zmienią Twoje życie :)

  Czytaj artykuł »
 • New York Skyline_4x3.jpg

  English ONLY

  In this section you are going to read articles in English only. You will also find explanations of selected words and phrases.
  Enjoy your English learning! :)

  Czytaj artykuł »
 • iStock_000026321966Small[1].jpg

  Newsy

  O wszystkim, co się u nas dzieje :) 

  Czytaj artykuł »
 • ChromaStock_24549645[1].jpg

  Wyzwanie

  Czym jest Wyzwanie Językowe?

  Chcesz uczyć się języka, ale nie możesz się zabrać, aby uczyć się regularnie? Ciągle odkładasz naukę na później? A może potrzebujesz motywacji i dodatkowego wsparcia od innych osób uczących się?

  Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, Wyzwanie jest właśnie dla Ciebie!

  Podejmij nasze Wyzwanie i ucz się codziennie! Dzięki temu przestaniesz myśleć o nauce języka jako obowiązku, a zaczniesz się tym bawić! Codzienny kontakt z językiem ma być czystą przyjemnością i czymś, na co czekasz z niecierpliwością!

  Każde Wyzwanie ma swój cel (np. przeczytanie oryginalnego artykułu, listu, obejrzenie oryginalnego filmiku, wystąpienia, opanowanie zagadnienia gramatycznego, itd.), a Ty możesz uczestniczyć w nim w dowolny sposób. Możesz dołączyć i uczestniczyć na żywo śledząc codziennie nowe słówka (na blogu oraz facebooku) lub możesz w swoim czasie realizować inne wyzwanie odhaczając codziennie jeden dzień (np. na takim kalendarzu).

  Wszystkie słówka znajdziesz na blogu. Jeśli chciałbyś mieć wszystkie w uporządkowanej formie z dodatkowymi poprawnymi zdaniami przykładowymi, ćwiczeniami i dodatkowymi wskazówkami, możesz uczyć się z e-booka podsumowującego całego Wyzwanie.

  Pamiętaj o tym, żeby zostawić swój komentarz na blogu czy facebooku, bez względu na to, czy uczestniczysz w Wyzwaniu na żywo, czy nie.

  Twoim celem jest wyrobienie nawyku codziennej, regularnej nauki języka. Tak jak codziennie myjesz zęby, tak samo możesz codziennie uczyć się nawet jednego słówka. Może wydawać Ci się to bardzo mało, zawsze możesz więc uczyć się więcej! Jednak jeśli każdego dnia opanujesz dobrze jedno słówko, odczujesz rezultaty takiej nauki znacznie szybciej, niż Ci się wydaje!

  Gorąco zapraszam i zachęcam do Wyzwań, do komentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami! :)

  Dziękuję WSZYSTKIM, którzy są z nami i wytrwale uczą się :) I po strokroć dziękuję za TAKIE komentarze i opinie:

  Uczyłam się każdego dnia, przepisywałam zarowno słówka jak  zdania z komentarzy. Czasami nawet sama cos tam napisałam-)
  To Wyzwanie bardzo mnie zmotywowało do działania i z niecierpliwoscią czekam na nastepne. Artykuł przeczytałam moze nie ze 100- stu% zrozumieniem, ale i tak zrozumiałm baaardzo duzo  co wczesniej nie miałoby miejsca. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.
  Jestes niesamowitą osobą,  ktora potrafila zmotywować tysiące ludzi oraz pomoc im zarazem.
   
  Czytaj artykuł »
 • MP900442278_4x3[1].jpg

  Jak się uczyć?

  Czy da się uczyć mając bardzo mało czasu? Jak skutecznie nauczyć się języka? Czy istnieje cudowna metoda?

  Czytaj artykuł »jak się uczyć, jak nauczyć się angielskiego za darmo
 • jezykipodroze.jpg

  Podróże

  Podróże to języki, a języki nierozrwalnie łącza się z podróżami. Zapraszamy do relacji z podróży, nie tylko językowych!

  Czytaj artykuł »
 • MP900426540.JPG

  Nauka angielskiego

  Wskazówki, porady, triki, techniki... czyli wszystkie narzędzia niezbędne do nauki angielskiego!

  Czytaj artykuł »
 • iStock_000025881280XSmall_4x3.jpg

  Nauka rosyjskiego

  Tego nie uczą w szkole! :)

  Czytaj artykuł »
NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook