Zapisz się na newsletter!

30 dni - zrozumiesz artykuł z BBC

KATEGORIE » Wyzwanie » 30 dni - zrozumiesz artykuł z BBC

11 lutego 2015 roku, w środę ruszyło Wyzwanie: 30 dni z angielskim, które zmienią Twoje życie.  

E-book ze wszystkimi słówkami i BONUSAMI z Wyzwania#1 znajdziesz tutaj!


Codziennie, przez 30 dni, na blogu będziemy zamieszczać jedno słówko/zwrot do opanowania. Będziemy Wam pomagać go opanować.
Zwrot i słówko będą również publikowane na wydarzeniu na Facebooku tutaj.

W wydarzeniu bierze udział już ponad 200 tysięcy osób i liczba osób chętnych stale rośnie! :) Przyłącz się do nich i korzystaj :)

Co jest celem wyzwania?
Po 30 dniach otrzymasz link do artykułu z BBC, z którego te słówka pochodzą. Artykuł będziesz mógł przeczytać, a później o nim porozmawiać.

Jest to artykuł autentyczny, a to konkretne wyzwanie jest skierowane przede wszystkim do osób na poziomie minimum średniozaawansowanym. 

Wiem, że jest wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z angielskim i osób mających inne zainteresowania i potrzeby (np. matura, słownictwo biznesowe). Kochani, dla Was też będą nowe wyzwania! Nie zamierzamy poprzestawać na tym jednym!

To, co zrobisz z tym Wyzwaniem zależy przede wszystkim od Ciebie. 

Naszym celem jest pokazanie Ci, że nauka angielskiego może być przyjemna. Chcemy, żebyś odnalazł swój optymalny sposób na naukę słownictwa podczas tego wyzwania, żeby pozwoliło Ci to przyspieszyć efekty Twojej nauki w ogóle.

Po 30 dniach każdy, kto aktywnie będzie w Wyzwaniu uczestniczył wzbogaci się nie tylko o 30 nowych słów i zwrotów, ale także będzie potrafił je po angielsku wyjaśnić i podać kilka przykładów zdań z nimi. 

Zachęcam do aktywnego komentowania i uczestnictwa!

To wydarzenie NIE MA na celu uczynienia wszystkich native speakerami w 30 dni. To wydarzenie ma zmienić życie, bo codzienny kontakt z angielskim, codzienne wypowiedzi w komentarzach oraz w grupie Just Talk (https://www.facebook.com/groups/just.talkenglish/), nauka słówek i zwrotów sprawią, że wejdzie Ci to w nawyk.

Wyobraź sobie, że zamiast spędzać bezmyślny czas na Facebooku, codziennie uczysz się czegoś nowego, komentujesz po angielsku, tworzysz zdania z podaną konstrukcją, rozmawiasz o kontekstach. Angielski stanie się częścią Twojego codziennego życia. I O TO CHODZI!

W naszej grupie i na wydarzeniu jest MNÓSTWO pozytywnych i całkowicie zapalonych do działania ludzi, dzięki czemu KAŻDY może liczyć na wsparcie!

Jak się przygotować do wyzwania?

1. Gorąco zachęcam do zapoznania się ze skutecznymi sposobami nauki słówek tutaj: http://jezykipodroze.pl/40-sposobow-skutecznej-nauki-slowek.html

2. Przyjemną motywacją są kalendarze wyzwań :) Możesz pobrać taki kalendarz tutaj. Jeśli preferujesz narzędzia online, polecam stronę http://dontbreakthechain.com. Bardzo łatwe i intucyjne narzędzie, dzięki któremu codziennie możesz zaznaczać (w wybranym przez siebie kolorze) zrealizowane wyzwanie i tworzyć łańcuszek :)

3. Codzinnie pojawiają się nowe ćwiczenia, wiele z nich polega na układaniu zdań z wybranym słówkiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jak tworzyć poprawne zdania po angielsku koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zapraszamy do udziału!!!!! :)

Strony:
Podobne wpisy
 

Komentarze

 • Aga H
  2015-02-12 08:27

  1. I'm trying to sprout my hair, but it's very difficult.
  2. Sometimes I eat sprouts, because it is healthy.

 • S.s
  2015-03-06 22:55

  Plants sprout when the weather is going better on the beginning of the spring.
  I eat sprouts in at least once per week in my salad.

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook