Zapisz się na newsletter!

Plany na bliższą przyszłość, czyli o czym przeczytasz wkrótce :)

KATEGORIE » Newsy » Plany na bliższą przyszłość, czyli o czym przeczytasz wkrótce :)

2015-03-13 13:13

Tutaj znajdziesz plan na cały 2015 rok :) 

Dostaję od Was dużo maili z różnymi zapytaniami i to na odpowiedziach na nie chciałabym skoncentrować się w pierwszej kolejności. 

Poniższy plan chciałabym zrealizować do końca czerwca 2015 :) 

Matura
Dokończę serię z konkretnymi materiałami do nauki 

Mówienie po angielsku
Czy i jak da się nauczyć swobodnie mówić po angielsku w 3 miesiące? 
Jak utrzymać kontakt z angielskim, kiedy osiągnęliśmy już satysfakcjonujący nas poziom?
Skoncentruję się na konkretach, czyli materiałach, z jakich możesz korzystać i tym, W JAKI SPOSÓB możesz z nich skorzystać. Jak nagiąć swój napięty grafik, żeby język, którego się uczysz stał się częścią Twojego życia. 
Jak się zabrać, jak zrobić ten pierwszy krok i WYTRWAĆ. 

Otrzymuję również prośby o radę jak czytać bloga, od czego zacząć. Mam dla Was dobrą wiadomość :) Przygotowuję dla Was konkretne wskazówki, jak od początku do końca, krok po kroku efektywnie zająć się językiem. Więcej informacji pojawi się na blogu niedługo. Chciałabym, aby projekt był dostępny dla Was najpóźniej w maju 2015!

15 marca 2015 rusza Wyzwanie #2, tym razem celem będzie mówiący native speaker :) Mam w planie dużo bonusowych słówek i zwrotów...

CZERWIEC będzie dla mnie miesiącem szczególnym. Będę zalewać Was morzem autentycznych materiałów prosto z... USA!!! 

Pytacie o hiszpański :) Kochani, będzie hiszpański na naszym blogu! Spodziewam się go w drugiej połowie roku, bliżej jesieni. Wyzwania trzeba stawiać przede wszystkim sobie i ja postawię sobie wyzwanie. Zacznę naukę hiszpańskiego zupełnie od zera (nigdy się go nie uczyłam). Pokażę Ci, co robię i jak się uczę oraz jakie efekty osiągam. Mam nadzieję, że zmotywuję Cię do nauki jeszcze bardziej! :) 

Jeśli masz swoje sugestie, pytania, chcesz się czymś podzielić, pisz :)

 

  
Podobne wpisy
 

Komentarze

 • Aneta_79
  2015-03-13 14:51

  Jezeli moge miec prywatna prosbe, to prosze o materialy prosto z UK, taki typowy british english. Najwazniejsze dla mnie to przyswoic jak najwiecej slownictwa, ktore pozwoli mi w nieskrepowany sposob porozumiec sie z tubylcami. No i gramatyka, plisss.

 • Aneta_79
  2015-03-13 14:53

  Hiszpanskiego nigdy sie nie uczylam, ale z wielka przyjemnoscia sprobuje:)

 • KoKo
  2015-03-14 17:40

  ale super! myśl o hiszpańskim chodzi mi po głowie od pewnego czasu ale nie wiem jak się do tego zabrać więc będę czekała z niecierpliwością na hiszpański na blogu! super :) pozdrawiam

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook