Zapisz się na newsletter!

AUTORZY

„Jedynymi ograniczeniami w Twoim życiu są te, które sam sobie narzucasz“ Sharma S. Robin


Agnieszka Biały: przeprowadza audyty potrzeb językowych, tworząc rozwiązania mające na celu zwiększenie efektywności nauki. Psycholog procesów uczenia się, prawdziwe zaangażowana w rozmowę z każdą osobą, której pomaga w nauce. W codziennej pracy motywuje i wspiera zespół lektorski oraz tysiące uczących się z pomocą bloga.

Prywatnie mama rezolutnej dwulatki, energię życiową czerpie z inspirujących książek, podróży, codziennej aktywności i jogi.

Kamil Kondziołka: znajduje sposoby na motywowanie siebie i innych. Interesuje się NLP, zarządzaniem czasem i zmianą. Języki to jego hobby, wciąż poszukuje nowych rozwiązań, a swoje przemyślenia językowo-motywacyjne prezentuje na blogu.

Prywatnie mąż, tato, fan motoryzacji, lubi większą dawkę adrenaliny, kiedy trzeba skoczy na bunjee albo skuje lód i wejdzie do wody.

Jak powstał blog?

Nauczaliśmy i jednocześnie obserwowaliśmy podejście szkół i osób indywidualnych do nauczania. Wkrótce nie mieliśmy wątpliwości. Postanowiliśmy założyć własną organizację, której misją będzie zapewnienie ludziom dostępu do wyjątkowych zajęć z lektorami, którzy w pełni oddają się nauczaniu.

Zawsze podkreślamy, że proces nauki rozpoczyna się w momencie zakończenia lekcji. Wtedy mamy szereg okazji, z których możemy zrobić użytek, żeby naprawdę i długofalowo język chłonąć. 

100% naszego dorosłego życia związane jest z uczeniem się i nauczaniem języków obcych :) Mamy mnóstwo przemyśleń i chcemy przekazać Ci wszystko to, co uważamy za ważne. Dlatego powstał blog, w którym znajdziesz inspiracje, motywacje oraz konkretne przepisy na to, jak produktywnie spożytkować czas (często mocno ograniczony!) na naukę języków.

Na blogu znajdziesz różne sposoby, metody, techniki, z których samodzielnie możesz wybrać taką, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Dowiesz się, że nauka języków wcale nie wymaga specjalnego talentu językowego, setek ćwiczeń gramatycznych do przerobienia, jej skuteczność zależy tylko od Ciebie, a sam proces przyswajania języka może być fascynującą przygodą życia… :) 

Poznaj nas na Facebooku i Instagramie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi czy sugestie lub po prostu chcesz pogadać napisz do nas :)

blog@jezykipodroze.pl

Autorzy bloga - Języki i podróże

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook