Zapisz się na newsletter!

13 DNI Z PRAKTYCZNYM ANGIELSKIM 
- Tego Nie Było w Szkole!

KATEGORIE » E-booki » 13 DNI Z PRAKTYCZNYM ANGIELSKIM 
- Tego Nie Było w Szkole!

Chcesz mówić płynnym angielskim?
Chcesz poprawić swój angielski poświęcając na to MINIMUM czasu dziennie?
Uczysz się samodzielnie, ale brakuje Ci konkretnego celu?
Podejmij wyzwanie! Ta metoda i e-book jest właśnie dla Ciebie!

 

SPECJALNY E-BOOK Z WYZWANIA
13 Days With Real-Life English
 

Tak naprawdę to więcej niż e-book, to jest rewelacyjna metoda codziennej szybkiej nauki, którą pokochały tysiące osób i która daje niesamowite efekty... :) Poniżej znajdziesz szczere opinie osób, które spróbowały...
 

Taka sytuacja. Jesteś za granicą słyszysz rozmowę obcokrajowców. Rozumiesz poszczególne słówka, ale nie łączą się one w logiczną całość. Nie masz pojęcia o czym rozmawiają.

O co chodzi? Idiomy i phrasal verbs, czyli nieodłączne elementy prawdziwego, praktycznego języka, jakim posługują się na co dzień native speakerzy!


Ty robisz teraz duży krok naprzód - podejmujesz 13-dniowe wyzwanie. Nawet nie zauważysz jak szybko i efektywnie nauczysz się najczęściej używanych idiomów i zachwycisz siebie, swoich rozmówców, a do tego wszystkiego nabierzesz pewności siebie.

 

Więcej niż e-book:

  • jest to rewelacyjna metoda codziennej szybkiej nauki, którą pokochały tysiące osób :)
  • Twój własny, maksymalnie realny cel
  • naturalne przyswajanie języka 
  • wykonasz wszystko samodzielnie z przyjemnością, a efekty wprawią Cię w zdumienie!
  • idealna motywacja i przyjemność nauki
  • każda strona ebooka jest przetłumczona na język polski, aby nic nie umknęło Twojej uwadze! 
  • ćwiczenia na każdy dzień


Zamów e-book już teraz! 
Jeden dzień nauki za 1 PLN :)

13 PLN
Pospiesz się!

 

Nie jesteś w pełni przekonany?

Pobierz już teraz całkowicie za darmo fragment i upewnij się na 100%!

Pobierz bezpłatny fragment e-booka!
 

Jak zamówić e-book? To proste! Krok po kroku:

1. Wpłać 13 zł 
na konto nr 44 1140 2004 0000 3502 7079 0443 
(Bre Bank, Dane odbiorcy: Eltee Group Agnieszka Biały)

2. W tytule przelewu wpisz: "E-book 13DAYS" i podaj swój adres e-mail
(Koniecznie podaj poprawny adres e-mail! Na podany adres e-mail otrzymasz e-book, jeśli nie możesz zamieścić znaku @, możesz zastąpić go słowem "at" np. kamil(at)jezykipodroze.pl). 
UWAGA: e-book otrzymasz już 26 maja!! :)30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFKACJI
LUB ZWROT PIENIĘDZY! 


Jeśli e-book nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do nas. Zwrócimy Ci pieniądze. Ponad wszystko cenimy Twoje zadowolenie i motywację do nauki języków i pracujemy nad tym, żeby zapewnić Ci narzędzia do skutecznej nauki.


Nie jesteś jeszcze przekonany? Zobacz, co mówią inni:

Super blog tworzycie i ta akcja z wyzwaniem językowym przez 30 dni też była trafionym pomysłem. Ponieważ bardzo lubię angielski i szukam różnych możliwość „doszkalania” swoich umiejętności językowych, uznałam, że blog, wskazówki w nim zawarte, wasza pasja i sposób przekazywania wiedzy innym ludziom to coś genialnego i wartego uwagi.

 

Dziękuję za utworzenie wydarzenia na facebooku, bo dzięki niemu dotarłam do Twojego fantastycznego bloga oraz zmotywowałam się do intensyniejszej nauki. Co za kopalnia wiedzy! Od dawna szukałam takiego miejsca w sieci.

 


Dziękuję Ci bardzo Agnieszko za ebooka, jak rownież za "Wyzwanie". Rowniez ogromne podziękowania dla Kamila. Zyczę Wam jeszcze wielu fajnych pomysłow, duzo zapalu iz niecierpliwoscią czekam na następne Wyzwania. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na facebooku-)

 

I have virtually ticked off all words from the 1st Challenge and I can't wait reading this article. Let's hope I will read it with ease Thanks a lot for your brilliant idea 

 

I can't wait reading this article, I hope it will be easy for me . Agnieszka thanks a lot for your idea- you're amazing !

 

I was practising all the words of 1st challenge during last mounth.  I can't wait reading the BBC article. I hope that I will deal with translation. Agnieszka thank you for this challenge!!! 

 

I must say that I am pretty stunned by the effectiveness of your challenge! I have already mastered all new words without any effort, just by getting on Facebook everyday  Well done! I hope that I would take a part in your next project 

 

I've allready red this article, so I guess that some challenge's days I've ticked off...  I forgot a few words of them, but most I understand  not bad! I can see progress in my english, so when challenge 2 will start, I have to do it better! (I'm not sure that I wrote it correctly  )

 

I'm glad because I understood most of this article. This challenge was very useful for me and I could develop my English skills. I hope second challenge will be as good as first 

 

Witam. Jak najbardziej poczułem efekty wyzwania 30 dni z angielskim. Dołączyłem do obydwu wydarzeń. I zostaje tu dłużej.Pozdrawiam

 

Hi, Agnieszka
I'm still with you. Thanks for your e-mails. Its make me smile  and I start  learning word by word:). 
Keep good work!:)  I don't give up!
Best wishes
Beata

 

TEN E-BOOK JEST DLA CIEBIE!


E-booka tworzymy dla wszystkich, którzy chcą mieć słówka z jednego wyzwania w jednym miejscu i w każdej chwili mogą do niego zajrzeć bez potrzeby przeszukiwania bloga. Wyzwań będzie więcej i będą pojawiać się nowe słówka!

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy aktywnie wzięli udział w wyzwaniach. Dziękuję za wszystkie komentarze na blogu, na facebooku oraz wszystkie maile. Otrzymaliśmy naprawdę dużo pozytywnych i serdecznych wiadomości od Was, za które bardzo dziękuję.

„Muszę jeszcze dodać odnośnie języka angielskiego, że z każdym dniem wciągam się coraz bardziej. (…) Mimo, że lubię angielski, to dawno tak nie wciągnęłam się w naukę na własną rękę, dzisiaj wreszcie wybrałam w TV program anglojęzyczny i rozumiałam mnóstwo rzeczy, a wcześniej już próbowałam oglądać programy po angielsku, ale jakoś mnie nudziły. Myślę, że po tych motywujących wpisach i przepisach ;) na naukę języka nabrałam przekonania, że warto w ten sposób się uczyć i wreszcie po raz pierwszy usłyszałam to od nauczycieli języka. 

To co popieram to nauka na Wyzwaniach -budzi systematyczność, obrazki z krótkim tekstem, zdaniem - są świetne dla wzrokowców i to co się świetnie sprawdza (…)”

Takie wiadomości ładują mnie niesamowitą energią do dalszego działania! Jeśli Wyzwanie również wpłynęło na Twoje życie, podziel się tym w komentarzu poniżej!

Nie poprzestajemy na jednym Wyzwaniu! Mam mnóstwo pomysłów na kolejne Wyzwania! Wierzę, że metoda małych kroków (jedno słówko dnia W KONKRETNYM CELU: przeczytanie artykułu, obejrzenie filmu, itd.) daje spektakularne efekty i ZMIENIA ŻYCIE. Sprawdza się to w szczególności w nauce języków obcych, bo nie da nauczyć się aktywnie i swobodnie władać językiem jeśli nie mamy codziennego kontaktu z nim

Moim celem dla Ciebie jest to, abyś uczył się systematycznie i codziennie. Chcę, żebyś znalazł na naszym blogu dużą dawkę pozytywnej energii i codziennie nauczył się czegoś nowego. Jeśli masz więcej czasu na naukę, rewelacja! Możesz zgłębiać języki w takim stopniu, w jakim tylko chcesz i możesz! Jeśli jednak Twój czas jest bardziej ograniczony, wystarczy, że nauczysz się jednego słówka lub zdania dziennie, ale codziennie! A przy okazji znajdziesz artykuł o ciekawym ćwiczeniu, które niesamowicie poprawia umiejętność konwersacji i poświęcisz kilka minut więcej, aby go wykonać. Efekt będzie taki, że wciągniesz się w naukę języków, bo będzie to dla Ciebie przyjemne!

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Agnieszka :)

Podobne wpisy
 

Komentarze

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook