Zapisz się na newsletter!

"Good deeds. Day 4/25"

KATEGORIE » Wyzwanie » "Good deeds" » "Good deeds. Day 4/25"

Isn't it the best toy ever? :)
chalkboard - a board for writing on with chalk (tablica do pisania kredą)
make sth out of sth - zrobić coś z czegoś

"Ten facet zrobił samochód z materiału po którym można pisać kredą, żeby dzieci mogły na nim rysować"

Źródło: http://news.msn.com

 

  
Podobne wpisy
 • freakout_blog_4x3.jpg

  DAY 27/30

  There are only 3 DAYS left and you will finally read the BBC article in which you'll find all the words you've been learning! Can't wait for that? :) 
   

  wyzwanie angielski nauka słówek
 • shoes_4x3.jpg

  Idiom - In your shoes

  to be in someone's shoes - to be in the same situation as someone else, especially an unpleasant situation - (być na czymś miejscu)

 • Alphaville - Forever Young

  Jako że jesteśmy w temacie berlińskim, postanowiłam zaprezentować piosenkę zespołu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów w Polsce. Nazywają się Alphaville. Grupa z pogranicza rocka i synth-popu, która w swoim stylu nawiązuje również do nurtu new romantic - bardzo popularnego w latach 80. Nie znam osoby która nie potrafiłaby zanucić refrenu do „Big In Japan” czy „Forever Young”. Tekst tej ostatniej prezentuję dziś. Piosenka uznawana jest niejako za hymn pokolenia lat 80. Zachęcam do przesłuchania i lektury słówek! :)

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook