Zapisz się na newsletter!

"Good deeds. Day 23/25"

KATEGORIE » Wyzwanie » "Good deeds" » "Good deeds. Day 23/25"

Like Subway? :)
(the) homeless - people who lack permanent housing, without a home - bezdomni


Źródło: imgur.com

 

 

  
Podobne wpisy
 • CLUB_RAI.jpeg

  KLUB RАЙ - Droga do Raju przez piekło czyli jak grzeszyć w Moskwie

  Moskwa to stolica pełną gębą! Bary nie zamykają się o 23.00! O 23.00 tutaj się dopiero robi ciemno! Prawda jest też taka, że z racji dużych odległości w samej Moskwie, które na co dzień pokonują jej mieszkańcy czas spotkań towarzyskich i imprezowania nieco przesuwa się w czasie i wszystko zaczyna się później. Jakiekolwiek rozkręcenie się imprezy to minimum północ.

  Jeśli jesteś w Moskwie na pewno warto trochę zaimprezować. Nie nie, ja nie mówię, że to się opłaca, ja mówię, że warto - to zasadnicza różnica :)

  Jeśli boisz się potwornych cen za wejście na imprezę lub masz obawy przed wyprawą do klubów nocnych w Moskwie lub w ogóle boisz się jechać do Moskwy ten artykuł pokaże Ci, że Rai to warte odwiedzenia miejsca, które nie jest jakoś strasznie "napompowane",  chodzą tam normalni ludzie i nie trzeba mieć Lamborghini, żeby wejść do środka, a wrażenia mogą być maksymalnie dobre :)

 • Jak nauczyć się języka?

  Na początku zadaj sobie podstawowe pytanie – co jest moim celem?

  cele długoterminowe: płynne posługiwanie się językiem na co dzień, swobodne prowadzenie rozmów biznesowych, zdanie certyfikatu na zaawansowanym poziomie, itp. oraz cele krótkoterminowe, których znaczenie jest często „niedoceniane”, a dzięki którym możliwa jest realizacja celu długoterminowego.

  Każdy z nas, uczących się języka, musi pamiętać o tym, że nauka języka jest procesem długotrwałym. To, kiedy osiągniemy oczekiwany przez nas cel zależy od wielu czynników, m. in.: aktualnego poziomu językowego, tempa nauki, a także czasu, jaki planujemy poświęcić na naukę. Nie da się wobec tego odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie: Kiedy nauczę się mówić w danym języku?  Jest to kwestia indywidualna.

  nauka języka obcego jak nauczyć się języka
 • alonso-martinez.jpg

  Weekend chill in Madrid - Estilo Madrileño Part 3

  La Latina

  La Latina, nearby Plaza Mayor, is a Sunday afternoon destination. When you think the weekend is over, you'll find Madrileños packed into the bars around Plaza de la Paja, Plaza de San Andrés and Cava Baja; drinking beer in the squares; or chilling at terrace spots. It's also a great area to get tapas, wine or a small “caña” there.

NEW CHALLENGE! 13 Days With Real-Life English

NOWE WYZWANIE! 13 dni z praktycznym angielskim! 

Dowiedz się więcej!


KUP E-BOOK Z WYZWANIA!

Witaj na BLOGU!

Autorzy bloga języki i podróże

Jeśli poszukujesz inspiracji, motywacji i skutecznych sposobów na naukę języków obcych a podróże są Twoim hobby jesteś we właściwym miejscu :) 

Newsletter
Lista tagów
wyzwanie angielski praktyczny angielski real life english USA Podróż do USA Amerykanie ebook wyzwanie angielski nauka słówek read in English aktywny wypoczynek materiały nauka angielskiego rosyjski czarny humor blog językowy wyzwanie fluency markers angielski słówka poprawiające płynność gramatyka angielski English article get up early jak się uczyć angielski słówka wyzwanie jak się uczyć opis książki po angielsku ciekawy opis książki po angielsku recenzja książki po angielsku poprawne zdania pisanie po angielsku sposoby nauki matura słuchanie listening rozmowa kwalifikacyjna job interview przydatne linki rozmowa o pracę nauka angielskiego język angielski konto bankowe zarabianie kurs w Rosji kurs językowy w Moskwie piosenki rosyjskie mama ljuba faszywi przyjaciele Serebro Серебро Диверсанты angielski matura wypracowania motywacja jak się uczyć słownik angielski słownik angielsko-polski słownik polsko-angielski najlepsze słowniki do angielskiego konkurs nauka alfabetu rosyjskiego nauka rosyjskiego rosyjski od podstaw petersburg kurs rosyjskiego nowosci hiszpanski angielski Motywacja słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku teściowa подарок тёще тёща strony do nauki angielskiego słówka po angielsku nauka słówek po angielsku USA Podróż do USA ubezpieczenie do Rosji wiza rosyjska słówka po rosyjsku demotywatory po rosyjsku motywacja cytat angielski piosenki angielskie słówko dnia łączniki konwersacyjne konwersacje śmiać się rosyjski cмеяться над кем-либо gra słów po rosyjsku żart po rosyjsku russian beginner początkujący rosyjski wyzwanie z rosyjskim wyzwanie rosyjski mail wyzwanie mail rosyjski rosyjski wyzwanie mail wyzwanie rosyjski wyzwanie rosyjski email jak się uczyć jak nauczyć się angielskiego za darmo książki zmiana życia Wyzwanie Angielski wyzwanie językowe skuteczna nauka języka obcego kalendarz wyzwań do pobrania kalendarz wyzwań nowe słówka aplikacja ANKI darmowa nauka języka obcego Present Continuous jak uczyć się angielskiego nauka języka angielskiego wiza rosyjska Jak otrzymać wizę do Rosji wiza do Rosji wiza rosyjska auka słówek skuteczna nauka słówek aplikacja ANKI nauka nowych słówek język angielski podręczniki do nauki rosyjskiego materiały do nauki rosyjskiego nauka języka rosyjskiego nauka języka obcego metody triki wskazówki nauka języka obcego jak nauczyć się języka
Facebook